Studio Sauna – projekty na wymiar

Studio Sauna to zespół doświadczonych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą projekty saun na wymiar. Nasza firma, mimo młodego wieku, może pochwalić się bogatym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej współpracy z liderami branży w Polsce i za granicą. Oferujemy nie tylko sauny domowe, ale także ogrodowe oraz przeznaczone dla obiektów publicznych, takich jak hotele czy kluby fitness.

Sauny na wymiar
Sauny na wymiar

Dlaczego warto zainwestować w saunę?

Inwestycja w saunę to nie tylko krok w stronę luksusu, ale przede wszystkim dbałość o własne zdrowie i samopoczucie. Regularne seanse w saunie poprawiają krążenie krwi, oczyszczają skórę i wpływają pozytywnie na odporność organizmu. Dodatkowo, sauna w domu to przestrzeń prywatna, z dala od hałasu i obcych osób, gdzie możemy zregenerować siły po ciężkim dniu.

Jak zbudowana jest sauna?

  • Kabina – zbudowana z najlepszych gatunków drewna, takich jak świerk skandynawski, cedr, czy olcha, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także emitują przyjemny aromat. Dodatkowo, są naturalnymi izolatorami ciepła.
  • Ławki – są ustawione na różnych poziomach, co pozwala na wybór idealnej temperatury dla każdego użytkownika.
  • Piec – w zależności od preferencji, może być elektryczny lub na drewno. Kamienie, które są jego integralną częścią, służą do przekazywania ciepła do wnętrza sauny.
  • Drzwi – wykonujemy z hartowanego szkła, które zatrzymuje ciepło wewnątrz, jednocześnie oferując piękny widok na otoczenie.
  • Wentylacja – jest kluczowym elementem, który zapewnia komfort użytkowania sauny poprzez utrzymanie odpowiedniego przepływu powietrza.
  • Izolacja – ukryta pod boazerią, zabezpiecza przed utratą ciepła, gwarantując efektywność energetyczną sauny.
Sauna fińska - realizacja Studio Sauna
Sauna fińska – realizacja Studio Sauna

Zalety indywidualnie skrojonego projektu

W Studio Sauna zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom najwyższy standard usług. Od momentu, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami, przez cały proces realizacji, aż do chwili, gdy będziesz mógł używać sauny, jesteśmy do Twojej dyspozycji, oferując profesjonalne doradztwo i wsparcie.

Dopasowanie do przestrzeni

Masz pewność, że projekt zostanie idealnie dopasowany do otoczenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o małą łazienkę, czy przestronny ogród nasi pracownicy przygotowują projekt sauny, tak aby spełnić Twoje oczekiwania.

Personalizacja

Możesz stworzyć miejsce odpowiadające Twoim potrzebom. Nasza firma, będąca ekspertem w produkcji saun, pomoże Ci dobrać urządzenia oraz materiały, które spełnią Twoje oczekiwania, tworząc nowoczesne centrum SPA.

Zwiększenie wartości nieruchomości

Znacząco podnosisz wartość swojej nieruchomości. Sauny, a w szczególności te wykonane z użyciem najnowszych technologii, takich jak promieniowanie podczerwone w saunach infrared, są coraz bardziej cenione na rynku nieruchomości.

Pełna kontrola

Zyskujesz pełną kontrolę nad każdym etapem realizacji – od pierwszego kroku, aż do dnia, w którym nasza ekipa montuje saunę w Twoim domu. Jesteśmy firmą projektującą i produkującą sauny, która zawsze stawia na pierwszym miejscu satysfakcję klienta.

Od projektu do realizacji

Zapraszamy do współpracy z Studio Sauna, gdzie wykonujemy sauny wysokiej jakości, spełniające wszystkie Twoje oczekiwania. Nasz zespół specjalistów zadba o to, aby każdy etap realizacji projektu przebiegał sprawnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Wizualizacja Projektu Studio Sauna

Określ swoje potrzeby i oczekiwania

Rozpoczynając proces realizacji sauny, pierwszym krokiem jest zrozumienie Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W tym etapie zastanów się, jaki typ sauny preferujesz – czy to będą tradycyjne sauny fińskie, nowoczesne kabiny infrared, czy może łaźnie parowe. Określ również wymiary pomieszczenia, w którym planujesz zainstalować saunę. W Studio Sauna, jako doświadczony producent saun, możemy zagwarantować doradztwo w zakresie doboru materiałów i technologii, aby najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Znajdź specjalistów

Znalezienie odpowiedniego zespołu to klucz do sukcesu. Proponujemy najlepsze rozwiązania, które spełniają indywidualne potrzeby naszych klientów. Projektujemy sauny zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegóły projektu.

Zamów wycenę

Po zdefiniowaniu Twoich potrzeb, nadszedł czas na złożenie zapytania ofertowego. W naszym studio przygotowujemy indywidualnie skrojoną ofertę, opierając się na szkicu pomieszczenia lub zdjęciach przesłanych przez Inwestora. Po otrzymaniu oferty zapraszamy do dalszych konsultacji w celu ustalenia szczegółów projektu.

Sprawdź opinie

Przed podjęciem ostatecznej decyzji, zalecamy sprawdzenie opinii o potencjalnym wykonawcy. Jako firma godna polecenia, jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i chętnie podzielimy się referencjami od naszych zadowolonych klientów.

Zawrzyj umowę

Zawarcie umowy to kolejny krok w procesie realizacji sauny. W umowie określamy wszystkie niezbędne elementy sauny. Studio Sauna wykonuje projekty dla Inwestorów prywatnych z obniżoną stawką podatku VAT (8%), jak również dla Inwestorów przedsiębiorców (23% VAT) i zamówienia publiczne. Gwarantujemy transparentne umowy i warunki współpracy.

Nadzoruj prace

W trakcie realizacji projektu sauny, zalecamy regularne monitorowanie postępów prac. Nasza ekipa montażowa przyjeżdża i w ciągu kilku dni montuje saunę, gwarantując najwyższą jakość i satysfakcję. Po montażu sauny, przeprowadzamy szkolenie z obsługi urządzeń i pielęgnacji kabiny, aby służyła Ci przez wiele lat.

Dbaj o saunę

Ostatnim etapem jest dbanie o nowo zainstalowaną saunę. W trakcie odbioru urządzenia, nasz zespół przedstawi Ci wszystkie niezbędne informacje na temat pielęgnacji i użytkowania sauny, abyś mógł cieszyć się jej korzyściami przez wiele lat.

Jakie są rodzaje saun?

Wybór odpowiedniego typu sauny jest kluczowy, aby w pełni cieszyć się dobrodziejstwami płynącymi z regularnych seansów. Istnieją różne rodzaje saun, które różnią się między sobą zarówno sposobem działania, jak i korzyściami dla zdrowia.

Sauna fińska – sauna sucha

Sauny fińskie to klasyczny wybór. Charakteryzują się one wysoką temperaturą, która może sięgać nawet 100°C, oraz niskim poziomem wilgotności. W naszej ofercie wykonujemy sauny fińskie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb Inwestora, oferując wykonanie indywidualnie skrojonego projektu.

Sauna fińska - wizualizacja Studio Sauna
Wizualizacja Studio Sauna – sauna fińska

Sauna infrared

Sauna infrared to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych saun. Działają na zasadzie promieniowania podczerwonego, które głęboko penetruje ciało, zapewniając relaksujący efekt, a jednocześnie jest w pełni bezpieczne. W naszej firmie proponujemy najlepsze rozwiązania w zakresie saun infrared, zapewniając urządzenia najwyższej jakości stosowane do użytku domowego.

Sauna infrared - wizualizacja Studio Sauna
Wizualizacja sauny infrared – Studio Sauna

Łaźnia rzymska

Sauna parowa, inaczej nazywana łaźnią rzymską, oferuje zupełnie inną formę relaksu. W tego typu kabinie – dzięki generatorowi pary – wytwarzana jest para wodna, która podnosi wilgotność względną pomieszczenia do 100%. Łaźnie muszą być wykonane z materiałów w pełni odpornych na wilgoć, aby zapewnić długą żywotność i bezpieczeństwo użytkowników. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu indywidualnych projektów łaźni parowych, które są idealnie dopasowane do wymiarów i potrzeb Klienta.

Łaźnia rzymska - wizualizacja Studio Sauna
Łaźnia rzymska – wizualizacja Studio Sauna

Sauny na wymiar Kraków

Kraków to miasto położone w południowej części Polski. Jako była stolica państwa, może pochwalić się bogatą historią i imponującymi zabytkami. W centrum znajduje się słynny Zamek Królewski na Wawelu oraz Rynek Główny, który jest jednym z największych placów średniowiecznych w Europie.

Współczesny Kraków to dynamicznie rozwijający się ośrodek naukowy, biznesowy i kulturalny. Nieustannie przyciąga studentów, inwestorów z całego świata oraz turystów, pragnących odkryć bogatą historię i kulturę tego wyjątkowego miasta.

Kraków - sauny na wymiar
Kraków – sauny na wymiar

Studio Sauna – zapraszamy do kontaktu!

Marzysz o własnej saunie? Studio Sauna to biuro projektowo-wykonawcze, które proponuje najlepsze rozwiązania, aby spełnić Twoje oczekiwania. Oferujemy sauny na wymiar, takie jak sauna fińska, sauna kombi, sauna 2w1 oraz 3w1 , jak również nowoczesne kabiny infrared a także relaksujące łaźnie parowe.

Nasza oferta to gwarancja najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami i zacznij proces realizacji swojego projektu już dziś! Zapraszamy do współpracy!

Zespół Studio Sauna