Wyświetlanie 1–15 z 18 wyników

Piece do sauny Harvia

Harvia to fińska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży saun oraz akcesoriów do sauny. Firma została założona w 1950 roku przez Tapaniego Harvia i od tego czasu stała się jednym z największych na świecie producentów pieców do sauny i innych produktów związanych z kulturą sauny.

Harvia jest znana z wysokiej jakości wytwarzanych produktów, które są projektowane z myślą o trwałości, wydajności i komforcie użytkowników. Asortyment firmy obejmuje piec do sauny, sterowniki, ławki, oświetlenie oraz inne akcesoria, które mogą być stosowane w różnych typach saun, takich jak sauny suche, sauny kombi czy sauny na podczerwień.

Firma działa na rynku międzynarodowym, eksportując swoje produkty do ponad 80 krajów.

Dążenie do doskonałości w zakresie jakości i innowacji, a także zrozumienie i szacunek dla tradycji sauny fińskiej, sprawiają, że Harvia jest szanowaną i cenioną marką wśród miłośników saun na całym świecie.

Piec do sauny Harvia to produkt wykonany ze stali nierdzewnej. Spośród wielu modeli, można wybrać piec przeznaczony do kabin sauny fińskiej lub kombi. Harvia prezentuje produkty odznaczające się designem klasycznym lub nowoczesnym. Warto zwrócić uwagę na piece koszowe Harvii, które w aranżacji wolnostojącej czy też zabudowanej prezentują się wyjątkowo estetycznie. Mowa tu o modelach Cilindro, Glow czy Legend. Każdy z koszy pomieści 50-80kg kamieni, co wpływa na bezwładność cieplną samego pieca i jego energooszczędność. Piec do sauny Harvia to z pewnością produkt, na który warto zwrócić uwagę. Od modeli ekonomicznych do modeli premium, od modeli elektrycznych do tych opalanych drewnem. Harvia to producent pieców fińskich i kombi, a także sterowników do sauny, akcesoriów i wielu innych. Harvia to także dostawca kamieni do pieców, niezbędnych do właściwej eksploatacji grzałek urządzenia, jak również potrzebnych do samej kąpieli saunowej. Kamienie z rodzin oliwinów, diabazów czy kamieni wulkanicznych to te rodziny minerałów najczęściej stosowane w trakcie seansów saunowych.

W sklepie Studio Sauna znajdziecie Państwo najpopularniejsze piece producenta Harvia. Wszystkie w wysokiej dostępności oraz z gwarancją najlepszej ceny. Jako biuro projektowe pomagamy naszym Klientom w wyborze i odpowiadamy na trudne pytania. Na stronie danego modelu pieca znajdziecie państwo- u góry strony- ceny produktu w określonych wariantach mocy, koloru lub materiału (zależnie od modelu). Cena zawiera 23% podatku VAT, a wysyłkę otrzymują Państwo gratis na terenie Polski. Dla Klientów zainteresowanych zestawami piec+kamienie+sterownik zewnętrzny, proponujemy atrakcyjne rabaty. Stan produktu – nowy gwarancja . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a w przypadku braku poszukiwanego produktu, prosimy o kontakt.